Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

II Turniej Siatkarski o Puchar Burmistrza Dobrej Tadeusza Geblera zakończony

Dobra-Turniej

Za nami II Turniej Siatkarski o Puchar Burmistrza Dobrej Tadeusza Geblera. W rywalizacji udział wzięło 12 drużyn, a ostatecznie najlepsza okazała się Koksownia Warta.

Turniej odbył się w sobotę, 9 lutego w sali sportowej w Dobrej. W rywalizacji udział wzięły drużyny:
Grupa A
1 Gmina Dobra
2 Drawer Turek
3 Gniotarka I Grzegorzew
4 Fixx Turek
Grupa B
1 Gniotarka II Grzegorzew
2 Kazimierz Biskupi
3 Parzew Team
4 Koksownia Warta
Grupa C
1 Kapibara Kalisz
2 OG Czerniejewo
3 Sierpacze Gutów
4 Team Przyjaciół Krotoszyn

Ostatecznie pierwsze miejsce udało się zająć drużynie Koksownia Warta. Drugie miejsce zdobył Kazimierz Biskupi, trzecie natomiast Parzew Team.

źródło: Gmina Dobra Wielkopolska

Malanów: Zapraszamy na wyjątkowy koncert z okazji ...
Przedstawiamy maturzystów z Zespołu Szkół Rolniczy...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 06 czerwca 2026

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.