Pyszności, słodkości i wyjątkowe różności! Jak zawsze w Zespole Szkół Technicznych w Turku można skosztować magicznych wytworów. Trudno uwierzyć, że tak precyzyjnie przygotowują je uczniowie. Tym razem swoimi przepisami podzielił się Witold Szeszycki.
We wtorek, 29 października w Zespole Szkół Technicznych w Turku odbyły się warsztaty kulinarne z „Deserami w roli głównej”. Udział w nich wzięła młodzież z Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych. Gościem specjalnym tego wyjątkowego dnia był przedstawiciel firmy Debic, Witold Szeszycki z Krotoszyna.
A jakie pyszności mogliśmy podziwiać i skosztować w turkowskim technikum? Sernik baskijski, krem brule, mus czekoladowy, rurki z kremem pistacjowym oraz cheesecake z czarną porzeczką. Wszystko jak zawsze podane ze smakiem, również tym estetycznym.
Za dobre rady i wyjątkową szkołę dla młodzieży panu Witoldowi podziękowała dyrektor szkoły Aneta Kurzawa, a już teraz trzymające piecze nad smakowitą częścią szkoły nauczycielki- Marzena Maćkow i Ilona Wieczorek zapowiedziały kolejne pyszne wydarzenia.