Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

„Desery w roli głównej” z Witoldem Szeszyckim

ZST Turek

Pyszności, słodkości i wyjątkowe różności! Jak zawsze w Zespole Szkół Technicznych w Turku można skosztować magicznych wytworów. Trudno uwierzyć, że tak precyzyjnie przygotowują je uczniowie. Tym razem swoimi przepisami podzielił się Witold Szeszycki.

We wtorek, 29 października w Zespole Szkół Technicznych w Turku odbyły się warsztaty kulinarne z „Deserami w roli głównej”. Udział w nich wzięła młodzież z Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych. Gościem specjalnym tego wyjątkowego dnia był przedstawiciel firmy Debic, Witold Szeszycki z Krotoszyna.

A jakie pyszności mogliśmy podziwiać i skosztować w turkowskim technikum? Sernik baskijski, krem brule, mus czekoladowy, rurki z kremem pistacjowym oraz cheesecake z czarną porzeczką. Wszystko jak zawsze podane ze smakiem, również tym estetycznym.

Za dobre rady i wyjątkową szkołę dla młodzieży panu Witoldowi podziękowała dyrektor szkoły Aneta Kurzawa, a już teraz trzymające piecze nad smakowitą częścią szkoły nauczycielki- Marzena Maćkow i Ilona Wieczorek zapowiedziały kolejne pyszne wydarzenia.
 
O „Cyberzagrożeniach” i „Prywatności w Internecie”...
Obwieszczenie Starosty Tureckiego

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 18 czerwca 2026

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.