Wiele pracy, wysiłku oraz zaangażowania włożyli uczniowie Zespołu Szkół Technicznych w Turku, by móc z dobrymi wynikami zakończyć rok szkolny. Właśnie wczoraj, tj. 21 czerwca wychowankowie szkoły oficjalnie rozpoczęli wakacje.
Tradycyjnie już, jak każdego roku na boisku szkolnym zebrali się uczniowie, nauczyciele, przedstawiciele samorządu oraz instytucji, by pogratulować uczniom wytrwałości oraz pracowitości w minionym już roku szkolnym.
Wyjątkowych wyników w nauce oraz dobrego zachowania pogratulowali wychowankom placówki między innymi dyrektor Aneta Kurzawa, starosta turecki Jan Smak oraz burmistrz Romuald Antosik. Życzyli oni uczniom wspaniałych i bezpiecznych wakacji oraz osiągania zamierzonych celów i wytrwałości w dążeniu do ich spełniania.
Oczywiście nie zabrakło nagród i wyróżnień dla najbardziej zdolnych uczniów. Otrzymali je zarówno ci z najlepszą średnią, jak i laureaci wszelkich konkursów i osoby aktywnie działające na rzecz społeczności szkolnej.
fot. ZST Turek