Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Uczniowie z Zespołu Szkół Technicznych w Turku zakończyli rok szkolny

ZST Turek

Wiele pracy, wysiłku oraz zaangażowania włożyli uczniowie Zespołu Szkół Technicznych w Turku, by móc z dobrymi wynikami zakończyć rok szkolny. Właśnie wczoraj, tj. 21 czerwca wychowankowie szkoły oficjalnie rozpoczęli wakacje.

Tradycyjnie już, jak każdego roku na boisku szkolnym zebrali się uczniowie, nauczyciele, przedstawiciele samorządu oraz instytucji, by pogratulować uczniom wytrwałości oraz pracowitości w minionym już roku szkolnym.

Wyjątkowych wyników w nauce oraz dobrego zachowania pogratulowali wychowankom placówki między innymi dyrektor Aneta Kurzawa, starosta turecki Jan Smak oraz burmistrz Romuald Antosik. Życzyli oni uczniom wspaniałych i bezpiecznych wakacji oraz osiągania zamierzonych celów i wytrwałości w dążeniu do ich spełniania.

Oczywiście nie zabrakło nagród i wyróżnień dla najbardziej zdolnych uczniów. Otrzymali je zarówno ci z najlepszą średnią, jak i laureaci wszelkich konkursów i osoby aktywnie działające na rzecz społeczności szkolnej.

fot. ZST Turek

Umowy dotyczące konkursu „Pięknieje Wielkopolska W...
Wakacje czas start! Ósmoklasiści pożegnali szkoły

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 18 czerwca 2026

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.