Osiem jednostek OSP z terenu Gminy Dobra otrzymało 90-cio procentowe dofinansowanie na montaż instalacji fotowoltaicznych. W poniedziałek, 14 grudnia odbyło się spotkanie włodarzy z prezesami jednostek OSP, a tematem rozmów były właśnie pozyskane fundusze.