Prezydent Andrzej Duda, który ubiega się o reelekcję spotkał się dzisiaj, tj. 20 lutego z mieszkańcami Turku. Do Hali Widowiskowo- Sportowej w Turku przybyło wiele osób, które wykazały wsparcie dla kandydata z ramienia Prawa i Sprawiedliwości.
Jasaka nie było? Czy już jedzie do biskupa usprawiedliwić się, że miał za duzo obowiązków?
I tacy wlasnie ludzie wybieraja nam rzadzacych tym krajem, zmanipulowani na maxa widzowie TVPis, sami emeryci. I brawa dla orkiestry- pokazali jak ich PAD interesuje ?
Hej hamusy z glupiejacego PO..... to raczej za POwych rzadow ta Elektrownia i Kopalnia zostala sprzedana - bo byla jedna wielka sodoma i gomora, kazdy przydup.s z kasa mogl robic co chce. A teraz wyszukujecie niewiadomo czego w tym co Dudek mowi.. hahaha smiac mi sie chce jak ludzie wydrapuja sobie oczy nawzajem w obronie pustej polityki. Zamknijcie buzki i cos zrobcie. Gadka nic nie pomoze. Pis samo tez sie nie wybralo. Ludzie poszli i głosowali...
Może łaskawie zauważysz, że tzw. prezydent duduś znowu zrobił z siebie pośmiewisko mówiąc o ludziach zatrudnionych w naszej elektrowni
Na spotkaniu sam " ZBOWID" , dzieci z podstawówki i śpiący górnicy z upadającej kopalni. Taki elektorat.
Czy prałatowa z katolickie szkoły posiadała pisemną zgodę rodziców na zaangażowanie dzieciaczków w partyjne konklawe pisiorów ?
Te małe zakonnice na trzeciej fotce to dzieciaczki ze szkoły katolickiej w Turku?
Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.